Amerika Birleşik Devlerleri'nde çevrimiçi işinizi kurun ve bugün ticarete başlayın.

Amerika Birleşik Devletleri’nde kayıtlı ve Delaware Eyaleti tarafından tescilli resmi Limited şirketiniz ile tüm para birimlerinde ödeme almaya başlayın.

3 Adımda Amerika'da Şirket Sahibi Olun

İlk Adım

Sitemiz üzerinden ücretsiz başvuru formunu kişisel ve kurmak istediğiniz şirket bilgilerini girerek doldurun.

Üyelik

Başvurunuzun ardından üyeliğinizi onaylayalım ve kurulum süreci hakkında sizi detaylıca bilgilendirelim.

Kurulum

Kurulum ücretini ödeyip sözleşmenizi imzaladıktan sonra şirketinizi asgari 24, azami 72 saat içinde kuralım.

Amerika'da Şirket Sahibi Olmanın Avantajları

Prestijli Lokasyon

Şirketinizin kayıtlı adresini Amerika Birleşik Devletleri'nin en popüler eyaletlerinden biri olan Delaware'de gösteriyoruz. Gelen postalarınızı sizin için alıyor ve dijital ortamda size ulaştırıyoruz.

Zamandan Tasarruf

Tüm dijital ticari işlemlerinizi online olarak kolayca tamamlayabilir ve geleneksel işletme yönetimine göre %85 oranında zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Vergi Muafiyeti

Delaware Eyaleti'nde bulunan şirketiniz yalnızca ABD kaynaklı geliriniz üzerinden vergilendirilir. ABD dışı kazançlarınız vergiden muaf olur ve her yıl yalnızca 300 ABD doları imtiyaz vergisi ödersiniz.

Tam Gizlilik

Delaware'de kurulu şirketlerin hissedarları ve yöneticileri hakkındaki bilgiler kamuya açıklanmayacaktır. Bu sayede şirketin idari yapısında mutlak gizliliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Elektronik Beyanname

Şirket hesabı almak için ABD'ye gitmenize gerek yok. Resmi Delaware portalı, elektronik beyannamelerin oluşturulmasını hızlı ve kolay hale getirir.

Hızlıca Ödeme Alın

Popüler bir sanal ödeme sağlayıcısı olan Stripe, kredi kartı ödemelerini herhangi bir para biriminde kabul etmenize ve şirketinizin Sterlin, Türk Lirası, Euro veya Dolar hesaplarına göndermenize olanak tanır.

Sizin için En Çok Merak Edilen Soruları Yanıtladık

Kurulum

İhtiyaçlarınıza uygun kurulum paketini seçin ve Limited Şirketinizi en iyi fiyata kurun. Hiçbir ek kurulum maliyeti olmadan işletmenizi 24 saat içinde çalışır duruma getirin.